سی و نهمین سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی

تاسیس جهاددانشگاهی؛ اقدامی ارزنده در توسعه علم عملی

۱۹ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۳:۲۲ کد : ۱۰۵۳۰ عمومی تاپ خبر
استاندار زنجان گفت: تاسیس جهاددانشگاهی یکی از اقدامات بسیار خوب، ارزنده و انقلابی در راستای توسعه علم عملی به‌شمار می‌رود.
تاسیس جهاددانشگاهی؛ اقدامی ارزنده در توسعه علم عملی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی زنجان،فتح‌الله حقیقی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سالروز تاسیس جهاددانشگاهی، اظهار کرد: جهاددانشگاهی از یادگارهای امام خمینی (ره) و تاکیدات مقام معظم رهبری است و یکی از اقدامات بسیار خوب، ارزنده و انقلابی در راستای توسعه علم عملی به‌شمار می‌رود. 

استاندار زنجان ادامه داد: جهاددانشگاهی در ابتدا در راستای اهداف دیگری راه‌اندازی شد و اقدامات مختصری انجام می‌داد ولی امروز شاهدیم که این نهاد انقلابی در دانشگاه‌ها ورود و توسعه پیدا کرده است. از جمله این‌که در موضوع علوم‌پزشکی نوین قدم برمی‌دارد. 

وی افزود: در حال حاضر، جهاددانشگاهی بزرگ‌ترین افتخار علم «درمان ناباروری» در کشور را از آن خود کرده و اولین نهادی بود که در این مسیر گام برداشت و افتخارات زیادی را کسب کرده است. 

حقیقی تصریح کرد: خوشبختانه جهاددانشگاهی در حوزه‌هایی چون پژوهش نیز قدم‌های بلندی برداشته و اقدامات بسیار ارزشمندی را انجام داده است. مجموعه استانداری زنجان نیز حمایت‌های خود را از این نهاد انقلابی در استان دریغ نمی‌کند تا به اهداف عالی خود برسند.


نظر شما :