معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان در بازدید از خبرگزاری ایسنا :

جهاددانشگاهی منشاء خلاقیت و نوآوری است

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۰۹:۰۰ کد : ۷۸۱۵ عمومی تاپ خبر
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی زنجان، خدابخش مرادی‌نافچی عصرروز سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه سال جاری در بازدید از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: بر این باور هستم، همان‌طور که جهاددانشگاهی منشاء خلاقیت و نوآوری است، بنا به اقتضای این محیط، خبرگزاری ایسنا نیز باید یک مجموعه خلاق، نوآور، مبتکر و صادق در انتقال مطلب باشد.
جهاددانشگاهی منشاء خلاقیت و نوآوری است

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان، دغدغه‌‌مندی نسبت به مسائل و اطلاع‌رسانی صحیح، دقیق، به‌موقع، عالمانه و مدبرانه به جامعه را موضوع مهم امروز در فضای رسانه برشمرد و گفت: اطلاع‌رسانی باید با پویایی، تحرک و امیدآفرینی در جامعه همراه باشد. همچنین رسانه با توجه به فلسفه وجودی خود وارد نقد نیز می‌شود.

وی یادآور شد: افرادی که در حوزه خبرنگاری کار می‌کنند، مسئولیت سختی دارند؛ چراکه منافع مادی حوزه خبر زیاد نیست و از طرفی در برخی موارد با کم‌مهری از سوی مراجع پاسخ‌گو مواجه می‌شوند. امیدواریم در کنار اخبار مطلوب، با اقدامات خوب پروژه‌ای که منشاء بالندگی در جامعه شوند، شاهد رشد و پیشرفت استان باشیم.

همچنین در این دیدار، رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان اظهار کرد: رسالت اصلی که بر عهده ایسنا نهاده شده، افزایش مشارکت دانشگاهیان در توسعه فضای رسانه‌ای کشور و ارتقای آگاهی‌های علمی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و غیره با نگاهی دانشگاهی و ایجاد ارتباط بین مسئولان نظام، نخبگان و مردم بوده است.

کامران جعفری با اشاره به اینکه جهاد‌دانشگاهی، با بخش خصوصی و بخش دولتی قابل رقابت نیست، تصریح کرد: این نهاد همواره تدبیر و نواندیشی را سرلوحه کار خود قرار داده است و زیرمجموعه آن ایسنا نیز یکی از رسانه‌های امین نظام و کشور محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: ایسنا به عنوان رسانه‌ای که از دل جامعه دانشگاهی کشور و جوانان متعهد سر برآورده، طی سال‌های گذشته به رسانه مورد اعتماد در جامعه تبدیل شده است.

این مسئول با تأکید بر اینکه احساس مسئولیت در مورد همه اقشار جامعه از وظایف خبرنگاران است، اظهار کرد: خبرنگاران چشمان بیدار جامعه هستند و باید قلم خود را در راه پیشرفت کشور بچرخانند.


نظر شما :