ارزیابی شایستگی مدیران دستگاه‌های اجرایی زنجان در جهاددانشگاهی

۱۴ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۲ کد : ۲۶۵۵۵ آموزشی تاپ خبر
ارزیابی و توسعه شایستگی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان زنجان توسط ارزیابان حرفه‌ای کانون ارزیابی و توسعه شایستگی جهاددانشگاهی در واحد زنجان برگزار شد.
ارزیابی شایستگی مدیران دستگاه‌های اجرایی زنجان در جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی زنجان، سیدرفیع موسوی در حاشیه برگزاری آزمون ارزیابی و توسعه شایستگی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان زنجان، با اشاره به اهمیت و ضرورت شایسته سالاری در سازمان‌ها، به‌ویژه در دستگاه‌های اجرایی بخش عمومی و دولتی، افزود: با توجه به اهمیت جایگاه مدیریتی، به‌نظر می‌رسد که سازمان‌ها نگاه ویژه‌تری را به سمت‌های مدیریتی داشته باشند و با وسواس بیشتری به انتخاب و پرورش مدیران آینده خود بپردازند.

وی تصریح کرد: با توجه به توسعه روش شناسی‌های علمی در حوزه منابع انسانی و مطرح شدن نظریه شایستگی در ادبیات تخصصی، امروز جهت‌گیری اصلی سازمان‌های پیشرو، طراحی همه فرآیندهای منابع انسانی بر مبنای شایستگی است، بنابراین امروز ابزارها و روش‌شناسی‌های سنجشی و پرورشی نیز با رویکرد شایستگی‌محور طراحی و پیاده‌سازی می‌کردند.

موسوی گفت: جهاددانشگاهی با توجه به پیشینه تخصصی و درخشان خود در حوزه‌های پژوهشی و آموزشی و داشتن بزرگ‌ترین شبکه آموزشی کوتاه‌مدت تخصصی کشور و نیز بهره‌گیری از متخصصان مستعد و با تجربه در حوزه‌های روان‌شناسی صنعتی سازمانی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت استراتژیک و روان‌سنجی و با اخذ مجوزهای لازم از سازمان اداری و استخدامی کشور، اقدام به طراحی و اجرای کانون‌های ارزیابی و توسعه در سطح کشور و در دستگاه‌های مختلف اجرایی و صنایع مختلف تولیدی و خدماتی کرده است.

شایان ذکر است ؛ این دوره از  ارزیابی با حضور 60 نفر از دستگاه های آب منطقه ای، آب فاضلاب، علوم پزشکی، ورزش و جوانان، امور مالیاتی از تاریخ ۹ دی تا ۱۲ دی در ۴ روز برای تعداد ۶۰ نفر برگزار گردید


نظر شما :