درخشش خبرنگار و عکاس ایسنای زنجان در سومین جشنواره نیرو و رسانه

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۰:۵۷ کد : ۳۰۹۰۸ فرهنگی تاپ خبر
در سومین دوره جشنواره نیرو و رسانه، خبرنگار و عکاس ایسنای زنجان حائز رتبه شدند.
درخشش خبرنگار و عکاس ایسنای زنجان در سومین جشنواره نیرو و رسانه

مراسم اختتامیه سومین جشنواره ملی نیرو و رسانه (نور) شامگاه دیروز (۲۷ اردیبهشت‌ماه) با حضور وزیر نیرو برگزار شد که در این مراسم از خبرنگار و عکاس خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه زنجان که حائز رتبه شده بودند، تقدیر به عمل آمد.

پریسا یوسفی با یادداشت «بیم بی‌آبی» رتبه دوم را در این بخش کسب کرد و برای مصاحبه‌ای با تیتر «سد اعتبار؛ مقابل آبگیری سدهای مراش و بلوبین» در بخش تیتر شایسته تقدیر شناخته شد. همچنین احسان تقی‌بیگلو در بخش مجموعه آثار، رتبه سوم بخش عکس را به‌ دست آورد.

در سومین جشنواره نیرو و رسانه ۵۹۶ اثر در قالب گزارش، تیتر و خبر، مصاحبه، مقاله و سرمقاله و یادداشت، کاریکاتور و طنز مکتوب و رادیویی، عکس و اینفوگرافی و موشن‌گرافی به دبیرخانه جشنواره رسید که در دو مرحله مورد ارزیابی قرار گرفت.

در مرحله نخست داوری، ۵۷۲ اثر و در مرحله دوم ۳۲۰ اثر از سوی هیئت داوران شایسته ارزیابی تشخیص داده شده‌ که از این میان ۵۷ اثر از ۱۳ استان حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.

گفتنی است، خبرنگار ایسنای زنجان در دومین جشنواره نیرو و رسانه نیز که طی سال گذشته برگزار شد، در بخش مصاحبه با اثر «قبض‌گرفتگی مشترکان پرمصرف» به طور مشترک جایگاه سوم را از آن خود کرد.


نظر شما :