«کسب رتبه برتر مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان در کشور »

۱۶ تیر ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۶ کد : ۳۳۰۹۱ آموزشی تاپ خبر
مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان زنجان ، در رتبه بندی سال ۱۴۰۰ مراکز آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور موفق به کسب رتبه برتر در کشور شد.
«کسب رتبه برتر مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی زنجان در کشور »

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان زنجان ، آزاده لیلاپرست رییس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی زنجان از کسب رتبه برتر این مرکز، در رتبه بندی مراکز آموزش علمی کاربردی کشور در سال 1400 خبر داد.
لیلاپرست ضمن اعلام این خبر افزود: در نشستی که در تاریخ ۱۳ تیر ۱۴۰۰، با حضور آقای دکتر محمد حسین امید، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی و جمعی از معاونین دانشگاه و رؤسای واحد های استانی، به منظور تقدیر از مراکز و رؤسای مراکز علمی کاربردی برتر کشور برگزار شد، از 10 مرکز علمی کاربردی برتر و ۲۰ مرکز شایسته ی تقدیر که در فرایند سطح بندی ۱۴۰۰ مراکز علمی کاربردی کشور، حایز رتبه شده بودند، قدردانی شد.
وی در پایان افزود: در سال 1400 این مرکز ، تنها مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی بود که در بین 10 مرکز برتر کشوری قرار گرفته است.
لازم به ذکر است، در فرایند ارزیابی و سطح بندی سال ۱۴۰۰ مراکز علمی کاربردی ، بالغ بر 487 مرکز علمی کاربردی مورد ارزیابی قرار گرفتند و از مراکز برتر با اهدای لوح سپاس و تقدیر توسط آقای دکتر امید، قدردانی بعمل آمد.
 


( ۱ )

نظر شما :