/جهاددانشگاهی، نماد عبور از موانع با باور توان ایرانی/ شهردار زنجان:

مدیریت شهری می‌تواند از توان جهاددانشگاهی بهره ببرد

۱۰ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۴۴ کد : ۳۴۱۰۱ عمومی تاپ خبر
شهردار زنجان با اشاره به اینکه نوع فعالیت‌های انجام شده در جهاددانشگاهی استان و شهرداری زنجان در بسیاری از حوزه‌ها نزدیک به هم است، گفت: جهادگران در جهاددانشگاهی زنجان با امکانات محدود و وضعیت مالی مشخص، توانسته‌اند کارهای بزرگی انجام دهند.
مدیریت شهری می‌تواند از توان جهاددانشگاهی بهره ببرد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان زنجان ، حبیب‌الله ملایی‌یگانه با بیان اینکه با مشاهده فعالیت‌های جهاددانشگاهی زنجان به عینه می‌بینیم که می‌توان به شعار «خواستن، توانستن است» رسید، اظهار کرد: وقتی برنامه‌ریزی درست باشد، می‌توان به همه اهداف دست یافت.
وی ادامه داد: امکانات و پتانسیل زیادی در شهرداری داریم، به همین خاطر باید تلاش کنیم همچون جهاددانشگاهی زنجان از این داشته‌ها حداکثر استفاده را ببریم؛ چراکه در این نهاد انقلابی نتیجه کار را دیده‌ایم و می‌توان گفت که در این شرایط می‌توان به گونه‌ای کار کرد که به نتیجه دلخواه رسید.
این مسئول ادامه داد: پتانسیل موجود در حوزه‌های مختلف جهاددانشگاهی، از جمله در بخش پژوهشی و فرهنگی می‌تواند به کمک شهرداری بیاید و امیدواریم با شناسایی سریع زمینه‌های همکاری، شرایط کار فراهم شود.
شهردار زنجان، با تاکید بر اینکه تلاش و نگاه شهرداری، برقراری ارتباط با جامعه علمی است، خاطرنشان کرد: نیاز کشور ما اتصال دانش‌آموختگانی بوده که توان خوب علمی داشته، اما برای ورود به بازار کار با مشکلاتی مواجه هستند.
 


نظر شما :