/جهاددانشگاهی، نماد عبور از موانع با باور توان ایرانی/ مدیرکل ورزش و جوانان استان عنوان کرد

شناسایی استعداد جوانان نقطه بارز جهاددانشگاهی

۱۱ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۶ کد : ۳۴۱۸۳ عمومی تاپ خبر
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: نقطه بارز جهاددانشگاهی، شناسایی استعداد جوانان است.
شناسایی استعداد جوانان نقطه بارز جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان زنجان،علی خلیلی با اشاره به در پیش بودن چهل و یکمین سالروز تشکیل جهاددانشگاهی، شناسایی استعداد جوانان را یکی از نقاط بارز این نهاد انقلابی برشمرد و افزود: بدون شک همین ویژگی در استان زنجان نیز مشهود بوده است.

وی با یادآوری اینکه خوشبختانه اقدامات خوبی در قالب تفاهم‌نامه منعقد شده با مرکز رشد جهاددانشگاهی زنجان با اداره‌کل ورزش و جوانان استان انجام شده است، تصریح کرد: بی‌شک مرکز رشد جهاددانشگاهی زنجان توانسته است راه را برای رشد و استعدادیابی جوانان فراهم کند.

این مسئول با اشاره به اینکه شناسایی و پرورش فکری جوانان، یکی از دستاوردهای همکاری مرکز رشد جهاددانشگاهی و وزارت ورزش و جوانان است، ادامه داد: این امر در استان زنجان نیز پیشرفت قابل توجهی داشته است که به جرأت می‌توان گفت دستاورد بسیار خوبی برای استان زنجان به همراه داشته است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان در پاسخ به این سئوال که جهاددانشگاهی به عنوان نهادی خوداتکا و امیدآفرین چه نقشی می‌تواند در عبور از موانع و دست‌یابی به دانش‌های پیشرفته در کشور داشته باشد، اظهار کرد: این نهاد انقلابی می‌تواند در زمینه فرهنگ‌سازی علمی بین جامعه دانشگاهی نقش ارزنده‌ای ایفا کرده و تاثیرگزار باشد.

وی بیشترین تعامل اداره‌کل ورزش و جوانان استان با جهاددانشگاهی زنجان را مشتمل بر برگزاری دوره‌های مختلف در حوزه جوانان دانست و خاطرنشان کرد: ارتباط‌گیری سمن‌ها با مرکز رشد جهاددانشگاهی زنجان می‌تواند دستاوردهای زیادی به همراه داشته و این تعامل می‌تواند منجر به آموزش و اشتغال‌زایی جوانان شود.


نظر شما :