به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی برگزار شد؛

مرحله استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان

۲۸ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۵ کد : ۶۶۲۲ فرهنگی تاپ خبر
به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان، مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در استان زنجان، از ۲۹ فروردین‌ماه تا ۱۴ اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود . به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی زنجان، مرحله مقدماتی در استان زنجان روز ۲۹ فروردین‌ماه، از ساعت ۹ صبح هم‌زمان در دو سالن در محل مجتمع جهاددانشگاهی زنجان برگزار می‌شود و ۳۲ تیم از دانشگاه‌های استان به رقابت با هم می‌پردازند .
مرحله استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان

در مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در استان زنجان، تیم‌های آموکسی‌کلاو، اندیشه نو، شهید دیالمه، ایرانمهر و پیشگامان از دانشگاه علوم‌پزشکی، تیم‌های ایلدیریم، بولوت، مدیران هوشمند، سنم، پرتو، هیواد، آ‌ی‌تکین وی codex از دانشگاه پیام‌نور مرکز و تیم‌های اشراق و میثاق از دانشگاه پیام‌نور قیدار به رقابت می‌پردازند .

همچنین تیم روزبه از موسسه آموزش عالی روزبه، تیم تورال از علمی‌کاربردی دادگستری، تیم حنیفا از علوم‌پایه زنجان، تیم‌های بینش، رامان، پایداری، فرهنگ‌لوژی، افرا، آینده روشن، ژرف‌اندیشان و طاها از دانشگاه فرهنگیان، تیم‌های دومان، خواجه نصیرالدین طوسی و تفکر برتر از دانشگاه زنجان، تیم راسخون از حوزه علمیه خواهران و تیم فارماشیمی از دانشگاه آزاد اسلامی در این دوره حضور دارند و به رقابت می‌پردازند .


نظر شما :