به همت جهاددانشگاهی برگزار شد؛

ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی در استان زنجان

۱۷ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۸:۳۳ کد : ۶۷۷۳ آموزشی تاپ خبر
رئیس مرکز آزمون جهاددانشگاهی واحد استان زنجان، از برگزاری ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در این استان خبر داد.
ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی در استان زنجان

 به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی زنجان ، کامران جعفری اظهار کرد: بر اساس توافق انجام گرفته با سازمان اداری و استخدامی کشور، این دوره از آزمون استخدامی توسط جهاددانشگاهی برگزار خواهد شد.  وی با بیان اینکه ۳۸۰۱ نفر از استان در این دوره از آزمون شرکت کرده‌اند، گفت: از این تعداد ۲۲۷۹ نفر مرد و ۱۵۲۲ نفر زن هستند. جعفری بیان کرد: این آزمون هم‌زمان با سراسر کشور طی روز جمعه 17 اسفندماه در شهرهای زنجان، قیدار و ابهر برگزار می‌شود.

 رئیس مرکز آزمون جهاددانشگاهی واحد استان زنجان گفت: این آزمون در این استان در سه شهرستان زنجان با ۲۶۳۶ شرکت‌کننده، ابهر با ۶۰۴ نفر و در خدابنده با ۵۶۱ نفر برگزار خواهد شد.

 وی با بیان اینکه باجه‌های رفع نقص از 14 اسفندماه امسال تا ساعت ۸ صبح روز آزمون در حوزه‌های برگزاری آزمون دایر است، افزود: شرکت‌کنندگان در صورت نیاز به اصلاح اطلاعات خود می‌توانند با مراجعه به سایت www.hrtc.ir از  آدرس باجه‌های رفع نقص اطلاع یافته و نسبت به اصلاح کارت آزمون اقدام کنند.

 جعفری خاطرنشان کرد: در این آزمون همراه داشتن هرگونه وسیله الکترونیکی مانند تلفن‌همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند و انگشتر هوشمند، پیجر و ماشین حساب، خلاف ضوابط بوده و با داوطلب به عنوان متخلف برخورد خواهد شد. همچنین همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا شناسنامه عکس‌دار و حضور داوطلب نیم ساعت قبل از شروع آزمون در حوزه امتحانی الزامی است.


نظر شما :